Plecare:

Sosire:
Data:
false

Gara CFR Azuga din Azuga

Mersul trenurilor contact

Azuga , jud. Prahova, Romania

Plecări
Ora Tren Către
04:55 3002 Tren Regio 3002 din Azuga
Floresti Buftea P. Mac. R1 Buciumeni Posada Valea Larga Prahova Comarnic Chitila Scrovistea Busteni Brazi Peris Nistoresti Breaza Dirza Campina Bobolia Bucuresti Crivina Ploiesti Buda Sinaia
05:24 1648 Tren InterRegio 1648 din Azuga
Comarnic Busteni Campina Ploiesti Buftea Bucuresti Sinaia
05:59 1632 Tren InterRegio 1632 din Azuga
Campina Cernavoda Ploiesti Ciulnita Fetesti Bucuresti Medgidia Sinaia Constanta Comarnic Busteni Lehliu
06:15 3023 Tren Regio 3023 din Azuga
Dirste Tunelul Mare h Timisu De Sus Timisu De Jos Predeal Brasov
06:20 1644 Tren InterRegio 1644 din Azuga
Bucuresti Sinaia Comarnic Busteni Campina Ploiesti Breaza
07:02 3004 Tren Regio 3004 din Azuga
Busteni Breaza Dirza Nistoresti Bucuresti Crivina Campina Bobolia Sinaia Floresti Ploiesti Buda Posada Valea Larga Buftea Prahova Comarnic Chitila Scrovistea Poiana Tapului Brazi Peris
07:38 1745 Tren InterRegio 1745 din Azuga
Cluj Napoca Rupea Razboieni Predeal Augustin Brasov Copsa Mica Teius Medias Blaj Sighisoara Dumbraveni Aiud Campia Turzii
07:55 1624 Tren InterRegio 1624 din Azuga
Sinaia Comarnic Busteni Campina Crivina Ploiesti Valea Larga Buftea Bucuresti
08:51 1637 Tren InterRegio 1637 din Azuga
Predeal Brasov
09:33 3001 Tren Regio 3001 din Azuga
Dirste Timisu De Sus Timisu De Jos Predeal Brasov
10:05 1528 Tren InterRegio 1528 din Azuga
Comarnic Busteni Campina Ploiesti Bucuresti Sinaia
10:20 1582 Tren InterRegio 1582 din Azuga
Predeal Brasov
11:37 1732 Tren InterRegio 1732 din Azuga
Predeal Brasov
11:55 1621 Tren InterRegio 1621 din Azuga
Talmaciu Margina Fagaras Avrig Sibot Codlea Sibiu Ilia Brasov Saliste Simeria Buzias Ucea Orastie Lugoj Vintu de Jos Deva Timisoara Faget Predeal
12:42 1763 Tren InterRegio 1763 din Azuga
Vaslui Crasna Tecuci Sinaia Nicolina Ramnicu Sarat Mizil Birnova Buzau Busteni Barlad Campina Buhaiesti Ploiesti Focsani Iasi
13:05 1645 Tren InterRegio 1645 din Azuga
Timisu De Sus Miercurea Ciuc Predeal Targu Mures Izvoru Muresului Brasov Deda Izvoru Oltului Gheorghieni Siculeni Reghin Sfintu Gheorghe Baile Tusnad Toplita
15:02 1636 Tren InterRegio 1636 din Azuga
Bucuresti Sinaia Comarnic Busteni Campina Ploiesti Breaza Buftea
15:22 3006 Tren Regio 3006 din Azuga
Chitila Ploiesti Scrovistea Poiana Tapului Brazi Buftea Peris Busteni Breaza Dirza Bobolia Bucuresti Crivina Buda Sinaia Floresti Nistoresti P. Mac. R1 Buciumeni Posada Valea Larga Campina Prahova Comarnic
17:02 3003 Tren Regio 3003 din Azuga
Brasov Dirste Tunelul Mare h Timisu De Sus Timisu De Jos Predeal
17:18 1527 Tren InterRegio 1527 din Azuga
Codlea Ucea Brasov Talmaciu Avrig Sibiu Predeal Fagaras
17:23 1746 Tren InterRegio 1746 din Azuga
Sinaia Comarnic Busteni Campina Ploiesti Bucuresti
17:31 3008 Tren Regio 3008 din Azuga
Dirza Nistoresti Bobolia Bucuresti Crivina Campina Buda Sinaia Floresti Ploiesti P. Mac. R1 Buciumeni Posada Valea Larga Buftea Prahova Comarnic Chitila Scrovistea Poiana Tapului Brazi Peris Busteni Breaza
17:53 1583 Tren InterRegio 1583 din Azuga
Sinaia Busteni Campina Ploiesti Cernavoda Fetesti Ciulnita Medgidia Bucuresti Constanta
18:12 1731 Tren InterRegio 1731 din Azuga
Ploiesti Ianca Sat Galati Barbosi Buzau Sinaia Faurei Mizil Braila Busteni Campina
18:46 1623 Tren InterRegio 1623 din Azuga
Codlea Sercaia Brasov Talmaciu Avrig Sibiu Predeal Fagaras Ucea
19:10 1622 Tren InterRegio 1622 din Azuga
Bucuresti Sinaia Comarnic Busteni Campina Ploiesti Buftea
19:39 1646 Tren InterRegio 1646 din Azuga
Sinaia Busteni Campina Ploiesti Bucuresti
19:40 3005 Tren Regio 3005 din Azuga
Dirste Timisu De Sus Timisu De Jos Predeal Brasov
19:56 1643 Tren InterRegio 1643 din Azuga
Izvoru Muresului Gheorghieni Izvoru Oltului Baile Tusnad Siculeni Predeal Sfintu Gheorghe Brasov Toplita Salva Beclean Miercurea Ciuc Saratel Deda
20:18 1741 Tren InterRegio 1741 din Azuga
Sighisoara Sacuieni Oradea Bratca Huedin Valea Teius Dumbraveni Campia Turzii Ciucea Blaj Cluj Napoca Rupea Copsa Mica Aiud Piatra Craiului Predeal Medias Razboieni Brasov Carei Aghires Alesd
20:25 3024 Tren Regio 3024 din Azuga
Comarnic Buda Poiana Tapului Floresti Busteni Valea Larga Nistoresti Breaza Campina Sinaia Ploiesti Posada
20:37 1764 Tren InterRegio 1764 din Azuga
Predeal Brasov
21:07 3007 Tren Regio 3007 din Azuga
Predeal Brasov Dirste Timisu De Sus Timisu De Jos
21:33 3009 Tren Regio 3009 din Azuga
Dirste Timisu De Sus Predeal Brasov
22:24 1631 Tren InterRegio 1631 din Azuga
Sighisoara Teius Huedin Blaj Campia Turzii Cluj Napoca Aiud Predeal Razboieni Brasov Copsa Mica Alesd Medias Oradea
23:09 1641 Tren InterRegio 1641 din Azuga
Toplita Brasov Saratel Jibou Gilgau Beclean Ulmeni Salaj Seini Miercurea Ciuc Izvoru Muresului Baia Mare Deda Izvoru Oltului Baile Tusnad Gheorghieni Siculeni Dej Ileanda Sfintu Gheorghe Predeal Benesat
23:52 1647 Tren InterRegio 1647 din Azuga
Toplita Miercurea Ciuc Saratel Deda Izvoru Muresului Gheorghieni Izvoru Oltului Baile Tusnad Siculeni Predeal Sfintu Gheorghe Brasov
Sosiri
Ora Tren De la
04:55 3002 Tren Regio 3002 din Azuga
Brasov Dirste Predeal
05:24 1648 Tren InterRegio 1648 din Azuga
Izvoru Oltului Baile Tusnad Siculeni Predeal Sfintu Gheorghe Brasov Toplita Miercurea Ciuc Saratel Deda Izvoru Muresului Gheorghieni
05:59 1632 Tren InterRegio 1632 din Azuga
Sighisoara Teius Huedin Blaj Campia Turzii Cluj Napoca Aiud Predeal Razboieni Brasov Copsa Mica Alesd Medias Oradea
06:15 3023 Tren Regio 3023 din Azuga
Sinaia Ploiesti Posada Comarnic Buda Poiana Tapului Floresti Busteni Valea Larga Nistoresti Breaza Campina
06:20 1644 Tren InterRegio 1644 din Azuga
Gheorghieni Izvoru Oltului Baile Tusnad Siculeni Predeal Sfintu Gheorghe Brasov Toplita Salva Beclean Miercurea Ciuc Saratel Deda Izvoru Muresului
07:02 3004 Tren Regio 3004 din Azuga
Tunelul Mare h Timisu De Sus Timisu De Jos Predeal Brasov Dirste
07:38 1745 Tren InterRegio 1745 din Azuga
Bucuresti Sinaia Comarnic Busteni Campina Ploiesti Valea Larga
07:55 1624 Tren InterRegio 1624 din Azuga
Timisu De Sus Predeal Fagaras Ucea Codlea Talmaciu Brasov Avrig Sibiu
08:51 1637 Tren InterRegio 1637 din Azuga
Campina Ploiesti Bucuresti Sinaia Busteni
09:33 3001 Tren Regio 3001 din Azuga
Scrovistea Poiana Tapului Brazi Peris Busteni Breaza Dirza Nistoresti Bobolia Bucuresti Crivina Campina Buda Sinaia Floresti Ploiesti P. Mac. R1 Buciumeni Posada Valea Larga Buftea Prahova Comarnic Chitila
10:05 1528 Tren InterRegio 1528 din Azuga
Codlea Vladeni Brasov Talmaciu Avrig Sibiu Predeal Ucea Fagaras Sercaia
10:20 1582 Tren InterRegio 1582 din Azuga
Ciulnita Medgidia Bucuresti Constanta Sinaia Busteni Campina Lehliu Ploiesti Cernavoda Fetesti
11:37 1732 Tren InterRegio 1732 din Azuga
Ploiesti Ianca Sat Galati Barbosi Buzau Sinaia Faurei Mizil Braila Busteni Campina
11:55 1621 Tren InterRegio 1621 din Azuga
Busteni Campina Ploiesti Buftea Bucuresti Sinaia Comarnic
12:42 1763 Tren InterRegio 1763 din Azuga
Brasov Predeal
13:05 1645 Tren InterRegio 1645 din Azuga
Busteni Campina Ploiesti Breaza Bucuresti Sinaia
15:02 1636 Tren InterRegio 1636 din Azuga
Predeal Brasov
15:22 3006 Tren Regio 3006 din Azuga
Tunelul Mare h Timisu De Sus Timisu De Jos Predeal Brasov Dirste
17:02 3003 Tren Regio 3003 din Azuga
Dirza Nistoresti Bucuresti Crivina Campina Bobolia Sinaia Floresti Ploiesti Buda Posada Valea Larga Buftea Prahova Comarnic Chitila Scrovistea Poiana Tapului Brazi Peris Busteni Breaza
17:18 1527 Tren InterRegio 1527 din Azuga
Ploiesti Bucuresti Sinaia Busteni Campina
17:23 1746 Tren InterRegio 1746 din Azuga
Cluj Napoca Rupea Razboieni Predeal Augustin Brasov Copsa Mica Teius Medias Blaj Sighisoara Dumbraveni Aiud Campia Turzii
17:31 3008 Tren Regio 3008 din Azuga
Brasov Dirste Tunelul Mare h Timisu De Sus Timisu De Jos Predeal
17:53 1583 Tren InterRegio 1583 din Azuga
Predeal Brasov
18:12 1731 Tren InterRegio 1731 din Azuga
Predeal Brasov
18:46 1623 Tren InterRegio 1623 din Azuga
Buftea Bucuresti Sinaia Comarnic Busteni Campina Ploiesti Crivina
19:10 1622 Tren InterRegio 1622 din Azuga
Vintu de Jos Deva Timisoara Faget Predeal Talmaciu Margina Fagaras Avrig Sibot Codlea Sibiu Ilia Brasov Saliste Simeria Buzias Ucea Orastie Lugoj
19:39 1646 Tren InterRegio 1646 din Azuga
Gheorghieni Siculeni Reghin Sfintu Gheorghe Baile Tusnad Toplita Predeal Miercurea Ciuc Brasov Targu Mures Izvoru Muresului Deda Izvoru Oltului
19:40 3005 Tren Regio 3005 din Azuga
Sinaia Floresti Ploiesti Buda Posada Valea Larga Buftea Prahova Comarnic Chitila Scrovistea Poiana Tapului Brazi Peris Busteni Breaza Dirza Nistoresti Bucuresti Crivina Campina
19:56 1643 Tren InterRegio 1643 din Azuga
Sinaia Comarnic Busteni Campina Ploiesti Breaza Bucuresti
20:18 1741 Tren InterRegio 1741 din Azuga
Bucuresti Sinaia Busteni Campina Ploiesti
20:25 3024 Tren Regio 3024 din Azuga
Timisu De Jos Predeal Brasov Dirste Timisu De Sus
20:37 1764 Tren InterRegio 1764 din Azuga
Buhaiesti Ploiesti Focsani Iasi Vaslui Crasna Tecuci Sinaia Nicolina Ramnicu Sarat Mizil Birnova Buzau Busteni Barlad Campina
21:07 3007 Tren Regio 3007 din Azuga
Poiana Tapului Brazi Peris Busteni Bobolia Breaza Dirza Nistoresti Buda Bucuresti Crivina Campina P. Mac. R1 Buciumeni Sinaia Floresti Ploiesti Pajura Posada Valea Larga Buftea Prahova Comarnic Chitila Scrovistea
21:33 3009 Tren Regio 3009 din Azuga
Valea Larga Busteni Chitila Campina Breaza Ploiesti Bucuresti Buftea Sinaia Comarnic Floresti Poiana Tapului
22:24 1631 Tren InterRegio 1631 din Azuga
Cernavoda Ploiesti Ciulnita Fetesti Bucuresti Medgidia Sinaia Constanta Comarnic Busteni Campina
23:09 1641 Tren InterRegio 1641 din Azuga
Bucuresti Sinaia Busteni Campina Ploiesti
23:52 1647 Tren InterRegio 1647 din Azuga
Ploiesti Bucuresti Sinaia Comarnic Busteni Campina

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!